Dziś mamy: środę, 13-12-2017, a do końca roku pozostało: 19 dni
logo
pasek menu
»   Aktualności
»   O Firmie
»   Produkty i opisy
»   Opinie naukowe
»   Dokumenty organizacyjne
»   Kontakt
pasek dolny

O firmie

Środek przeciwbiegunkowy dla zwierząt BENTAWET – O firmie

BENTAWET funkcjonuje na krajowym rynku od 1988 roku. Początkowo siedziba firmy mieściła się w Chodzieży, została przeniesiona do Piły w 1990 roku. Jesteśmy producentem preparatów przeciwbiegunkowych dla prosiąt i cieląt, opracowanych w Instytucie Weterynarii w Puławach.

Powstały one w latach osiemdziesiątych na podstawie badań nowatorskiego i cenionego naukowca – profesora Zygmunta Dembińskiego. Jego skuteczność oraz bezinwazyjne działanie zostały docenione zarówno przez klientów, jak i specjalistów z branży. Otrzymaliśmy między innymi nominację do tytuły najlepszego produktu Wielkopolski roku 2014 w plebiscycie organizowanym przez „Głos Wielkopolski”.

Preparat owadobójczy

Produkujemy także środek owadobójczy działający nawet do roku na wiele rodzajów owadów, między innymi mrówki, muszki owocowe czy karaluchy. Nasze preparaty są doceniane przez wielu klientów i zbierają bardzo dobre recenzje wśród lekarzy weterynarii. Produkty oferujemy zarówno w sprzedaży detalicznej, jak i hurtowej.

Nasze preparaty są doceniane przez wielu klientów i zbierają bardzo dobre recenzje wśród lekarzy weterynarii. Produkty oferujemy zarówno w sprzedaży detalicznej, jak i hurtowej.

BENTAWET
Wytwórnia Mieszanek Mineralnych i Dodatków Paszowych s.c.

ul. Lutycka 61
64-920 Piła

tel. (67) 213 – 64 – 93– zamówienia hurtowe
tel. 601 195 440 – mgr inż. zootechniki Bogdan Matuszewski- zamówienia hurtowe

e-mail: bentawet@bentawet.pl

tel. 601 568 858 i (67) 214-37-28 – lek. wet. Jarosław Matuszewski – zamówienia detaliczne (do 10 kg)

Centrum Zdrowia Zwierząt baner

Dzięki prekursorowym badaniom ś.p.  profesora Zygmunta Dembińskiego z Instytutu Weterynarii w Puławach w latach 80-tych ub. wieku powstały Bentawety- wyrażamy wielką wdzięczność.

 

Bentawet biegunki u cieląt certyfikat

pasek dolny