Dziś mamy: piątek, 09-12-2022, a do końca roku pozostało: 23 dni
logo
pasek menu
»   Aktualności
»   O Firmie
»   Produkty i opisy
»   Środek na biegunkę krów
»   Środek na biegunkę prosiąt
»   Środek owadobójczy
»   Preparat na mrówki
»   Opinie naukowe
»   Dokumenty organizacyjne
»   Kontakt
pasek dolny
Środek owadobójczy

Środek owadobójczy

Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo uciążliwe są muchy, komary i inne owady. Pojawiają się w domach, gdy tylko robi się ciepło. Wlatują zarówno oknami, jak i drzwiami. Z tego powodu postanowiliśmy przygotować dla Państwa coś specjalnego. Oferujemy środek owadobójczy, który skutecznie zabija nie tylko muchy, ale również karaczany, pluskwy czy rybiki cukrowe. Zwalcza wszystkie owady, które dostają się do pomieszczeń. Muszak to opracowany i produkowany przez nas od ponad 25 lat środek owadobójczy. W odróżnieniu od preparatów w sprayu Muszak nie ulatnia się do powietrza i nie jest groźny dla ludzi oraz zwierząt. Z powodzeniem może być stosowany w domach, mieszkaniach, sklepach czy chlewniach. Produkt stanowi również skuteczną truciznę na karaluchy. Jest bardzo wydajny, ponieważ jedno opakowanie wystarczy na 4-pokojowe mieszkanie lub dom. Preparat można używać nawet przez rok, ciesząc się jego efektem.

Muszak prerata na muchy srodek trucizna na mrowki faraona i ogrodowe trutka owadobojcza
Muszak prerata na muchy srodek trucizna na mrowki faraona i ogrodowe trutka owadobojcza

Jak używać środka owadobójczego?

Znajdujący się w naszej ofercie środek owadobójczy zwalcza robactwo wchodzące lub wlatujące do domu, mieszkania czy biura. Sposób użycia Muszaka jest bardzo prosty. Na samym początku należy potrząsnąć buteleczką i zdjąć wieczko. Za pomocą dołączonego do zestawu pędzla można nanieść cienką warstwę preparatu na oczyszczone z kurzu framugi okien i drzwi, szczyty szafek oraz miejsca, w których najczęściej pojawiają się owady. Środek jest bezbarwny, więc po nałożeniu nie powinien być widoczny na jasnych framugach. Można nim również posmarować kawałki papieru i powiesić je na karniszu lub położyć na parapetach. Należy jednak uważać, aby preparat był nanoszony wyłącznie w miejscach, do których dostępu nie będą miały dzieci oraz zwierzęta domowe. Muszak nie jest dla nich trujący, ale po zlizaniu może wywołać biegunkę.

Sprzedawany przez nas środek owadobójczy wabi owady za pomocą specjalnych substancji smakowo-zapachowych. Do nich dołączona jest jednak trutka, która szybko działa na układ pokarmowy owada i doprowadza do jego śmierci. Skuszony zapachem i smakiem owad siada na preparacie, próbuje go, po czym umiera. Muszak jest więc skutecznym środkiem owadobójczym, usuwającym z domu czy biura robactwo. Zamówienia na ten preparat można składać telefonicznie. Można go kupić także w naszej lecznicy przy ul. Lutyckiej 61 w Pile. Środek dostępny jest również na allegro po wpisaniu w wyszukiwarkę jego nazwy. Koszt jednego opakowania o pojemności 70 ml wynosi niecałe 40 zł. Do preparatu dołączamy pędzel do smarowania gratis. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące oferowanych przez nas produktów, to zapraszamy do kontaktu. Chętnie na nie odpowiemy i wyjaśnimy, na czym polega działanie preparatu.

Można kupić przez Allegro:

https://allegro.pl/oferta/muszak-preparat-na-muchy-70ml-dziala-rok-8168330677?reco_id=08a0e9b5-8c56-11e9-943d-246e9677f8d8&sid=d01473d939d3b7a8c58427388ad87631204eaf0a44665e55ef9de87b1886bbcd&bi_s=archiwum_allegro&bi_c=Category&bi_m=reco&

pasek dolny