Akeeba Backup for WordPress requires PHP 7.2.0 or later but your server only has PHP 7.0.33. Środek na muchy | Skuteczny preparat na muchy i inne owady
 
Dziś mamy: czwartek, 02-02-2023, a do końca roku pozostało: 333 dni
logo
pasek menu
»   Aktualności
»   O Firmie
»   Produkty i opisy
»   Środek na biegunkę krów
»   Środek na biegunkę prosiąt
»   Środek owadobójczy
»   Preparat na mrówki
»   Opinie naukowe
»   Dokumenty organizacyjne
»   Kontakt
pasek dolny
Preparat na muchy

Preparat na muchy

W naszej ofercie znajduje się preparat na muchy, który okazuje niezwykle skuteczny na te stworzenia. Muszak zawiera odpowiednie substancje, które wabią owady za pomocą smaku i zapachu. Dzięki temu muchy siadają na niego, liżą miejsce wysmarowane środkiem, po czym umierają. Niekiedy wystarczy samo przejście muchy po preparacie. Produkt jest odpowiedni do użytku wewnątrz domu, mieszkania lub innego obiektu. Można nim posmarować dowolne miejsce, na którym najczęściej siadają owady. Środek na muchy to szybki sposób na pozbycie się robactwa. Można go zamówić telefonicznie – numery telefonu do naszej firmy podane są w zakładce Kontakt.

Jak powstrzymać muchy przed wlatywaniem do domu?

Muchy są szczególnie uciążliwe latem. Gdy tylko robi się ciepło, wlatują do pomieszczeń i najczęściej latają pod żyrandolem. Bardzo lubią światło, dlatego kierują się w jego stronę. Muchy wlatują do domu oknami lub drzwiami, dlatego warto zadbać o odpowiednie zabezpieczenie tych otworów. W tym celu można zamontować moskitierę czy siatkę. Aby zapobiec przebywaniu much w domu – należy dbać o porządek, ponieważ owady lubią siadać na pozostawionych resztkach pożywienia. Jest to niebezpieczne i niehigieniczne, gdyż muchy przenoszą różne bakterie. Ponadto mogą zostawiać na przedmiotach i jedzeniu odchody w postaci malutkich, czarnych kropek. Muchy mogą spowodować zatrucie pokarmowe, a nawet zarazić człowieka chorobą. Z tego powodu należy pilnować, aby w domu nie było żadnych owadów. W tym celu warto zakupić trutkę na muchy, która zabije owady.

pasek dolny