Dziś mamy: czwartek, 06-08-2020, a do końca roku pozostało: 148 dni
logo
pasek menu
»   Aktualności
»   O Firmie
»   Produkty i opisy
»   Środek na biegunkę krów
»   Środek na biegunkę prosiąt
»   Środek owadobójczy
»   Preparat na mrówki
»   Opinie naukowe
»   Dokumenty organizacyjne
»   Kontakt
pasek dolny
Muszak – preparat, trutka na mrówki, także faraona. Muszak działa rewelacyjnie- sprawdź go.
Preparat na mrówki i muchy

Preparat na mrówki i muchy

MUSZAK, jest produkowany od ok. 20 lat, kiedyś jako preparat 2-składnikowy (2 buteleczki), obecnie w 1 buteleczce 70 ml z pędzelkiem gratis.

Należy posmarować miejsca, gdzie chodzą mrówki, ale tak, żeby np. pies tego nie zlizał, bo będzie miał biegunkę. Stosowany jest w mieszkaniach, budynkach gosp., przedszkolach, sklepach, obiektach gastronomicznych, masarniach itd. Z posmarowanej powierzchni NIE ULATNIA SIĘ DO POWIETRZA. 1 buteleczka wystarcza np. na całe 4-pokojowe mieszkanie.

Jeśli spotkaliście się Państwo z podróbkami typu Dwuskładnik spróbujcie oryginału. Nadal działa! Sposób działania: mrówka może być zabita po zlizaniu Muszaka lub po przejściu po nim- działa przez przewód pokarmowy i kontaktowo.

muszak etykieta Muszak trucizna na owady latające i pełzające głw. na muchy Muszak preparat środek trutka trucizna na muchy mrówki faraona i czarne karaluchy osy i inne owady owadobójczy owadobójcza substancja toksyczna tel. 601195440 Piła

muszak 1 Muszak trucizna na owady latające i pełzające głw. na muchy Muszak preparat środek trutka trucizna na muchy mrówki faraona i czarne karaluchy osy i inne owady owadobójczy owadobójcza substancja toksyczna tel. 601195440 Piła 20140520_105002 Muszak trucizna na owady latające i pełzające głw. na muchy Muszak preparat środek trutka trucizna na muchy mrówki faraona i czarne karaluchy osy i inne owady owadobójczy owadobójcza substancja toksyczna tel. 601195440 PiłaMucha po zjedzeniu MuszakaMucha po zlizaniu Muszaka – tak samo Muszak działa na mrówki 🙂 Stosowałem z powodzeniem. Lek. wet. Jarosław Matuszewski www.lecznica.pila.pl

1 szt. 70 ml koszt niecałe 40 zł (pędzel gratis)- działa ok. rok po 1 posmarowaniu

Zamówienia i wysyłka tel. 601-568-858, 67-214-37-28, albo

pasek dolny